Zpět na domácí stránku  Rychlá nabídka:Spolujízda ZDARMA | Uveřejnění poptávky na dopravce ZDARMA! | Registrace dopravců ZDARMA!  reklama za super ceny!   
Zpět na úvodní stránku Pro dopravce Poptávka dopravy Vytěžování Vyhledávání Inzerce Kontakt   Letenky Restaurace

Na tomto místě naleznete prezentace dopravců nabízejících vytěžování svých vozů

za posledních 20 dní celkem 3 zadaných nabídek / poptávek na vytížení. Zadávání vytěžování mají k dispozici pouze registrovaní dopravci.
Nejste dopravce a potřebujete pravidelnou přepravu materiálu či osob? Můžete ZDARMA zadat Váš požadavek a dopravci Vás budou kontaktovat sami!
Jste-li dopravce, zaregistrujte se a prezentujte ZDARMA Vaši společnost.


Pravidelně: Datum: Z: Do: výška x šířka x délka (zavazadel / nákladu) min osob / max osob Kontakt:
Kontakt
Ano Denně ČR, Brno  ČR, Pardubice  100x80x120 cm, max:500 kg 0 / 0
Poznámka:  Odjezd z Brna každý den mezi 11:00-12:00 hod. Příjezd do Pardubic v cca 14:00 , odjezd zpět do Brna do 15:00hod.Nebo možnost dodávkového vozidla do celkové hmotnosti 3500 kg
Kontakt
Ano 1x týdně ČR, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo  Chorvatsko - HR, Biograd na moru, Pakoštane  0x0x0 cm, max:0 kg 0 / 20
Poznámka:  PRAVIDELNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA Z ČESKÉ REPUBLIKY DO CHORVATKA A ZPĚT. Z ČR ODJÍŽDÍME V PONDĚLÍ V PODVEČER CCA 18:00 Z OLOMOUCE), Z CHORVATSKA ZPĚT DO ČR V ÚTERÝ CCA V 18:00, PŘÍJEZD DO ČR VE STŘEDU V RANNÍCH HODINÁCH.
Kontakt
Ano Vícekrát týdně ČR, Brno  ČR  170x180x38 cm, max:1500 kg 0 / 0
Poznámka:  Copyright © 2003- 2024 Diarek & www.dopravit.cz
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zobrazení informací na stránkách.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.