Zpět na domácí stránku  Rychlá nabídka:Spolujízda ZDARMA | Uveřejnění poptávky na dopravce ZDARMA! | Registrace dopravců ZDARMA!  reklama za super ceny!   
Zpět na úvodní stránku Pro dopravce Poptávka dopravy Vytěžování Vyhledávání Inzerce Kontakt   Letenky Restaurace

Registrace dopravce - ZDARMA

Provozní podmínky

- Na serveru je možné nabízet pouze služby spojené s dopravní (přepravní) činností. Nabízení jiných služeb, nebo prezentace jiných firem pouze se souhlasem provozovatele serveru.
- Je zakázáno nabízení jakýchkoliv sexuálních či jiných služeb, které jsou v rozporu se zákony České republiky, nebo státu, ve které má inzerent zájem o prezentaci. Rovněž je zakázáno vkládat erotické texty, či obrázky, nebo takové které mohou být chápány ve smyslu podněcování k násilí či k rasizmu. Vkládání HTML(i jyných) tagů to textů a poznámek, jen se svolením administrátora.
- Autoři serveru nenesou zodpovědnost za jakékoliv škody způsobené dopravci, jejich zákazníky, nebo třetími osobami. Za škody vzniklé výpadkem serveru, nebo nedostupností nabídky, či poptávky na stránkách. Rovněž neodpovídají za texty či nabídky uveřejněné registrovanými dopravci a zákazníky hledajícími dopravu.
- Dopravce i inzerující je povinen vyplnit pravdivě veškeré údaje, které jsou označeny jako povinné.
- Na žádost dopravce, nebo inzerujícího, je možné veškeré ním zapsané údaje na server, vymazat z databáze.
- Při porušení všeobecných, nebo obchodních podmínek, mají autoři serveru právo vymazat z databáze veškeré údaje spojené s dopravcem, či inzerujícím a znemožnit mu pozdější opětnou registraci do systému. Popř. uvést dopravce do černé listiny a upozornit na jeho nekorektní chování uživatele serveru.
- Autoři serveru se zavazují, že nebudou zasahovat do informací zadaných uživatelem, nedojde-li k porušení všeobecných provozních podmínek, nepožáda-li o jejich změnu uživatel, nebo budou-li údaje zadány nekorektně.
- Duplikování či poskytování informací ze systému bez souhlasu autorů je zakázáno. Veškeré údaje či grafika na serveru podléhají zákonu o autorských právech.
- Dopravce svou registrací souhlasí s těmito podmínkami a se zasíláním informací o službách serveru a dalších na kontaktní email.
- Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zobrazení informací na stránkách. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.
- Změna práv vyhrazena.

Registrace dopravce - ZDARMA

Copyright © 2003-2024 Diarek & www.dopravit.czCopyright © 2003- 2024 Diarek & www.dopravit.cz
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zobrazení informací na stránkách.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.